Kamera Güvenlik Sistemleri

Yangın Alarm Sistemleri

Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Uydu Tv Yayın Sistemleri

Interkom ve Akıllı Bina Sistemleri

Network Sistemleri

Monitörler ve Videowall Sistemleri

Sinyal Dönüştürücü ve Çeviriciler

Kabinetler

Zayıf Akım Kablolar

Markalarımız
https://baust.com.tr/

BAUST Milli Güvenlik Sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, yangın alarm sistemleri, acil anons ve seslendirme sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, uydu tv yayın sistemleri, interkom ve akıllı bina sistemleri, network sistemleri, profesyonel monitör ve videowall sistemleri, sinyal dönüştürücü ve çeviriciler, kabinetler ile zayıf akım kabloları çözümleri sunmaktadır.

1971 yılından bu yana elektronik sektöründe faaliyet gösteren Babayiğit Elektronik’in tecrübesini ileri teknoloji ile harmanlayarak kullanıcılarına sunan BAUST Milli Güvenlik Sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, yangın alarm sistemleri, acil anons ve seslendirme sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, uydu tv yayın sistemleri, interkom ve akıllı bina sistemleri, network sistemleri, profesyonel monitör ve videowall sistemleri, sinyal dönüştürücü ve çeviriciler, kabinetler ile zayıf akım kabloları çözümleri sunmaktadır.

https://www.teknolojimerkezim.com/

Elektronik sektörüne 1974 yılında Radyo tamirciliğiyle başlayan ticari serüvenimiz, Bugün Türkiye’nin dört bir yanında Elektronik sistem çözümleri diye adlandırdığımız geniş bir alanda devam etmektedir. Akıllı Bina iletişim sistemleri - merkezi uydu TV yayın sistemleri - Kamera güvenlik sistemleri Konferans & sinema salonları seslendirme ve görsel sunum sahne ışık sistemleri, yangın ve hırsız alarm ihbar sistemleri-geçiş kontrol sistemleri üzerine yoğunlaşan firmamız, tüm gücüyle hizmet vermeye devam ediyor.

http://www.turkexim.com.tr/

Yarım asırdan fazla geçmişi olan aile şirketlerimizden aldığımız tecrübe ve özgüveni harmanlayarak adil dünya girişimi mottosuyla çıkmış 3 genç iş adamının kurduğu bir şirketiz biz. Tabela reklam, Gıda, Tarım, Temizlik Kimya, Mobilya, Elektronik ve Yedek Parça başta olmak üzere bir çok iş grubu üzerine ithalat ve ihracat hizmetleridir.Büyük mutasavvıf mevlananın pergel metaforununu prensip ediniyor pergelin iğneli ayağını Türkiye'de sabit kıldık, diğer ayağıyla 72 milleti dolaşıyoruz.

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA